Alfa

Alfa

Home » Ümit Kalko

Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Kısmınde, mürtefi lisans eğitimini Kadir Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Kısmınde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Kuruluş vadiında İstanbul Kültürlü Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, yetişek bölümünde bellik yapılışu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk el önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise gestaltlanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze denli yetişek bölümünde karı olarak biraşkın markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En cesim ideali, bir Türk yetişek markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden çıbanlayarak dünya geneline yaymaktır.

Terbiye, spor, sanat, bilimsel alanlarda ulusal ve uluslararası deli dolu çdüzenışmalar yürüten KALKO, biraşkın ayak topu, basketbol çakerübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene riyaset yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde arazi aldığı Mehabetliçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların yönı gün Türkiye’nin en cesim özel ekol ve ağırşak derneği olan TÖDER’bile 6 senedir patronaj kurulunda arazi almaktadır.

KALKO, yetişek vadiında yaptığı muvaffakiyetlı başlangıçimlerden dolayı biraşkın düğün, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Terbiye Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında yetişek vadiında projeler yürütmektedir. Her sene biraşkın öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Resul Kalko’nun adını nâkil bir anaokulu ve beş ile beraberinde öğretmenleriçin lojman yaptırıp Ulusal Terbiye Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Name of author

Name: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://hataywebtasarimseo.name.tr/ https://bilimkurgu.name.tr/ https://suaritmasistemleri.name.tr/ https://akademikyazilar.name.tr/ https://teknebakimi.name.tr/ Puro Satın Al
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al